O nadacinadacePartneři a darynadaceTiskové centrumnadaceRealizované projektynadaceKontakty 
Aktuality   2019
 
méně

Vítězové ročníku 2019

Na tiskové konferenci dne 1. 7. 2019 v Karlových Varech byli vyhlášeni vítězové letošního ročníku scenáristické soutěže. Z došlých 106 žádostí od 110 autorů byly vybrány čtyři vítězné projekty, jejichž autoři obdrželi příspěvky ve výši celkem 660 tis. Kč.

Oceněnými díly jsou v hlavní kategorii SLAVÍK ZA MŘÍŽÍ Jiřího Mička a KARAVAN tří spoluautorů Zuzany Kirchnerové, Tomáše Bojara a Kristiny Májové. Obě díla obdržela příspěvek ve výši 180 tis. Kč.

V kategorii Hvězda zítřka pro autory do 33 let zvítězily scénáře SLAVNOST PĚTI LIŠEK Elišky Kováříkové a VŠICHNI SE SEJDEME V TREPTOWSKÉM PARKU Kláry-Noemi Bělorové, které získaly po 150 tis. Kč.

Další uzávěrka soutěže byla vyhlášena k 28. 2. 2020 opět ve dvou kategoriích. Pravidla a formuláře jsou již k dispozici na našich stránkách v sekci Informace pro žadatele.

Vítězům srdečně blahopřejeme, všichni zaregistrovaní žadatelé budou nadací o vyhlášení výsledků informováni také mailem. Podrobnosti viz tisková zpráva, informace o vítězných dílech a informace o spolupráci.

 
 
Ceska televizePravoFebiofest
facebook filmovanadace
INNOGY
 
 Změna v pravidlech 
 – dílo lze do soutěže přihlásit pouze 1x.....více
 
 Výzva 2020 
 je již otevřena.....více
 
 Rozhovory s oceněnými 
 - video ke každému ze 4 vítězných scénářů.....více
 
 První klapka Il Boemo 
 padla 29. července v Itálii......více