O nadacinadacePartneři a darynadaceTiskové centrumnadaceRealizované projektynadaceKontakty 
Tiskové zprávyAktuality
Tiskové zprávy   2006
 
17.10.2006

O granty se uchází 90 projektů

Celkem 82 autorů předložilo 90 projektů s žádostí o poskytnutí finanční podpory ve druhém kole výběrového řízení Filmové nadace RWE & Barrandov Studio. Výbor složený z pěti nezávislých filmových odborníků tak bude v následujících třech měsících hodnotit o 9 děl více než v prvním grantovém řízení, které se konalo letos na jaře. Jména autorů nejlepších filmových povídek a scénářů budou známa počátkem příštího roku. Mezi tvůrce vítězných projektů plánuje nadace rozdělit až 400 tisíc korun. Dohromady tak za první rok své existence poskytne nadějným autorům 800 tisíc korun.

více ...

3.7.2006

První granty Filmové nadace

OCENĚNÍ ZÍSKALY PROJEKTY D. FISCHEROVÉ, D. JAŘABA A J. NĚMCE / DO KONCE ROKU NADACE ROZDĚLÍ DALŠÍCH 400 000 KČ

více ...

3.7.2006

Vítězové prvního kola výběrového řízení 2006

Výbor nadace vybral z celkového počtu 81 prací přijatých do prvního kola grantového řízení tři vítězná díla a dalším dvěma udělil čestná uznání.

více ...

25.4.2006

O granty Filmové nadace soutěží 81 žadatelů

V rámci prvního kola výběrového řízení na nové scénáristické projekty splnilo podmínky Filmové nadace RWE & Barrandov Studio pro poskytnutí finanční podpory 81 z celkových 84 žadatelů. Shodli se na tom členové výboru nadace, kteří budou v následujících třech měsících předložené práce hodnotit. Jména autorů nejlepších filmových povídek anebo scénářů budou oznámena 3. července 2006 na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Mezi tvůrce vítězných projektů plánuje nadace v letošním roce rozdělit 800 tisíc korun.

více ...

8.2.2006

Filmová nadace nabízí první granty

Vypsáním prvního kola výběrového řízení na nové scénáristické projekty dnes zahájila činnost Filmová nadace RWE & Barrandov Studio. Zájemci o finanční příspěvek na vypracování nebo dokončení scénáře celovečerního hraného filmu nebo filmové povídky mohou přihlásit své práce do 31. března 2006. Projekt Barrandov Studia a RWE Transgas na podporu české audiovizuální tvorby a jejích tvůrčích osobností v oblasti literární přípravy ohlášený v závěru loňského roku tak dostal konkrétní podobu.

více ...

 
 
Ceska televizePravoFebiofest
facebook filmovanadace
INNOGY
 
 Úspěšný rok 2020 
 nové snímky.....více
 
 Tichý společník 
 od 1. října v kinech.....více
 
 ŠARLATÁN v distribuci 
 - fotografie ze slavnostní premiéry a recenze.....více
 
 ŠARLATÁN 
 – premiéra 20. srpna a v Kině na hranici.....více