O nadacinadacePartneři a darynadaceTiskové centrumnadaceRealizované projektynadaceKontakty 
Aktuality   2021
 
méně

Soutěž 2021

Právě jsme všem dřívějším účastníkům minulých soutěží rozeslali informaci o vyhlášení dalšího ročníku scenáristické soutěže FILMOVÉ NADACE pro rok 2021 vypsané v oblasti "literární příprava celovečerních hraných filmů – dosud nerealizovaný scénář".

Stejně jako v předchozích ročnících se soutěží ve dvou kategoriích:

  • hlavní kategorie je určena pro všechny autory
  • Hvězda zítřka je kategorie pro začínající autory do 33 let

Do soutěže přijímáme žádosti autorů – fyzických osob s trvalým bydlištěm v ČR založené na dosud nerealizovaném scénáři celovečerního hraného filmu a autorské explikaci. Přijímáme i scénáře na projekty ve vývoji za podmínky, že dosud nebylo zahájeno natáčení filmu (ani předtáčky). Termín pro podání žádostí v elektronické podobě je nejdéle do 28. února 2021. Své přihlášky můžete nadaci zasílat již nyní na adresu info@filmovanadace.cz.

Veškeré informace, aktuální Pravidla pro poskytování nadačních příspěvků a formuláře žádostí pro obě kategorie naleznete na našich stránkách na levé straně v sekci Informace pro žadatele.

Výsledky soutěže budou vyhlášeny na tiskové konferenci v době konání 55. mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech na počátku července 2021.

Vaše dotazy rádi zodpovíme na adrese info@filmovanadace.cz nebo na telefonním čísle 602 702 319. Těšíme se na Vaše scénáře!

 

 
 
Ceska televizePravoFebiofest
facebook filmovanadace
INNOGY
 
 TICHÝ SPOLEČNÍK 
 od 10. června v síti kin.....více
 
 Tisková zpráva – 
 informace o účasti v soutěži 2021.....více
 
 Děkujeme za přihlášky 
 - příjem žádostí byl ukončen.....více
 
 Tisková zpráva 
 – autoři zbystřete.....více